Gorzów Wielkopolski

Zakanale, Kręta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
495 000 PLN
Cena za m2
3 694,03 PLN
Powierzchnia
134 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
1 600 m2
Powierzchnia użytkowa
108 m2
Rok budowy
2022
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
667/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym bez okien , według projektu FRODO - A , pracowni HORYZONT o powierzchni 108 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1600 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim.
Elegancki i skromny dom parterowy, niepodpiwniczony. Zaletą tego projektu jest czytelny i praktyczny układ wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Nieużytkowe poddasze o kącie nachylenia 35° nadaje się do adaptacji.
Nieduży domek o prostej konstrukcji z samowystarczalnym parterem (część dzienna, otwarta kuchnia z jadalnią, trzy sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze)
Technologia
Fundamenty: żelbetowe
Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm plus 16 cm styropianu
Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm oraz 12 cm ściany działowe
Strop: drewniany lekki gęstożebrowy
Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna z rynnami "GALECO"
Instalacja kanalizacyjna: pod posadzkowa
Instalacja elektryczna i antenowa rozprowadzona
Elewacja: zakończona - siatka,klej
Ogrodzenie: częściowo wykonane-brama i furtka

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.