Lubikowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
650 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Rok budowy
2020
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec elektryczny
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe, CO własne, Elektryczne
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
612/3504/ODS

Opis nieruchomości

** woj.lubuskie - gm. Przytoczna - LUBIKOWO **

Przedmiotem oferty jest niewielki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej.Usytuowany w bardzo ustronnym zakątku LUBIKOWA przy jeziorze ok. 150 metrów od plaży.
Wysoki komfort - wynikiem połączenia 3 kluczowych elementów:
– precyzyjnego projektu
– materiałów i technologii
– jakości wykonania
Super położenie począwszy od lokalizacji względem stron świata, poprzez bryłę budynku, układ funkcjonalny pomieszczeń i bliskość do jeziora.

Przestronna strefa dzienna połączona z jadalnią i ogrodem pozwoli w pełni wykorzystać położenie domu.
Okna części dziennej obu domów wychodzą do ogrodów z widokiem na jezioro.
Salon z wyjściem na taras stanowią świetne miejsce do posiłków, taras z wejściem do jadalni i salonu powiększa przestrzeń dzienną w ciepłe dni.

Nietuzinkowa bryła, naturalne materiały wykończeniowe. Działka w pełni uzbrojona (woda, prąd i kanalizacja)

Powierzchnia całkowita wynosi 130 m2, na którą składają się:

I parter: salon z aneksem kuchennym , sypialnia, łazienka z prysznicem oraz wc , pom. gospodarcze.
II poddasze użytkowe: trzy sypialnie, łazienka z prysznicem oraz wc .

Ogrzewanie – piec na drewno typu koza oraz ogrzewanie elektryczne (mata elektryczna na parterze, na poddaszu grzejniki elektryczne).

Działki mają powierzchnię 500 m2 są ogrodzone, teren płaski. Bardzo dobra lokalizacja, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.
Po zapoznaniu się ze szczegółami oferty zapraszam osoby zainteresowane zakupem na wizytację tej nieruchomości. Twoja obecność przyspieszy decyzję zakupu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.