Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
730 000 PLN
Cena za m2
6 347,83 PLN
Powierzchnia
115 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
166 m2
Powierzchnia użytkowa
115 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Szeregowy
Komunikacja
Autobus, Tramwaj
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Numer oferty
748/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej z lokalem użytkowym z osobnym wejściem i witryną z 2000 roku na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia części mieszkalnej wynosi 77,10 m2 na którą składają się: salon, dwie sypialnie, łazienka z wc, kuchnia, garderoba i holl.
Dodatkowo dom jest podpiwniczony (kotłownia, pom. gospodarcze, wc) oraz posiada strych.

Powierzchnia części usługowej wynosi 38,38 n2, na którą składa się główna sala sprzedaży oraz wc.
Lokal posiada duże witryny, niezależne wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. Możliwość prowadzenia działalności zarówno usługowej, handlowej jak i biurowej. (obecnie lokal jest wynajmowany).

Cześć mieszkalna przeszła 3 lata temu generalny remont. W cenie pozostaje wyposażenie.

Utrzymanie domu przy 2 osobach wynosi ok. 500 zł/mc
Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.
Woda, kanaliza miejska.

3 przynależne miejsca parkingowe pod domem.

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.