Różanki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
799 000 PLN
Cena za m2
7 609,52 PLN
Powierzchnia
105 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia użytkowa
105 m2
Rok budowy
2001
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Internet
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, Kominkowe
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
826/3070/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. 105 m2 posadowiony na działce o pow. 1000 m2 położony w Gminie Kłodawa, w miejscowości Różanki.

W skład powierzchni domu wchodzi przestronny salon, którego centralnym punktem jest palenisko kominka, salon posiada również wydzieloną strefę na jadalnię oraz dogodne wyjście na taras, a dalej na ogród. Trzy sypialnie, osobną jasną kuchnie z wydzieloną strefą na jadalnię, dwie łazienki z wc oraz holl z szafą w zabudowie typu KOMANDOR.

Dom w bardzo dobrym stanie, nadający się do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a środki wykorzystane do wykończenia nieruchomości zapewniają trwałość oraz komfort użytkowania.

Ściany w pokojach szpachlowane i malowane na podłogach w salonie oraz dwóch sypialniach położono panele, jedna z sypialni na podłodze wyłożona wykładziną – każda z sypialni posiada szafę w zabudowie typu KOMANDOR. Kuchnia oaz łazienki w glazurze i terakocie. Holl na podłodze wyłożony panelami, ściany szpachlowane i malowane.

Ciepła woda oraz ogrzewanie domu za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego, istnieje również możliwość ogrzewania domu za pomocą kominka z rozprowadzeniem usytuowanego w salonie.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa domowników zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz rozprowadzony został alarm.
Posesja wokół domu w pełni ogrodzona i zagospodarowana, na jej terenie znajduje się duża wiata umożliwiająca zaparkowanie trzech samochodów.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jego lokalizacja wśród zieleni oraz zabudowy domów jednorodzinnych. Różanki są bardzo dobrze skomunikowane z Gorzowem Wielkopolskim.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.