Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 900 PLN
Cena za m2
17,05 PLN
Powierzchnia
346 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia biurowa
160
Powierzchnia produkcyjna
186
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Inne, Biurowe, Magazynowe, Inne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Prąd
Tak
Siła
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Liczba miejsc park.
15
Numer oferty
32/3504/OOW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest budynek handlowo-biurowy z magazynem o łącznej powierzchni 346 m2 przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie Wlkp.

Przed budynkiem do dyspozycji najemcy ok. 15 miejsc parkingowych. Teren ogrodzony, wybetonowany.

Bardzo dobra lokalizacja - dobrze widoczna z drogi średnicowej 22.

Część handlowo-biurowa składa się z:
- sali głównej o pow. ok. 63 m2
- dwóch pomieszczeń biurowych,
- pomieszczenia socjalnego,
- łazienki z wc

Część magazynowa:
- hala o powierzchni 186 m2
- kotłownia (ogrzewanie olejowe)

W budynku zamontowane monitoring i alarm.

Miesięczny koszt najmu: 5.900 zł + VAT + podatek od nieruchomości (827 zł) + energia elektryczna wg. zużycia + koszty ogrzewania.
Wymagana kaucja zabezpieczająca.

Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo nowo budowanych dwóch magazynów z zapleczem biurowym znajdujących się obok (zaznaczone na pierwszym zdjęciu kolorem zielonym).

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.