Rzepin

Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 500 000 PLN
Cena za m2
5 238,10 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
375 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Inne
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
1906
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Numer oferty
51/3504/OOS

Opis nieruchomości

OFERTA BEZPOŚREDNIA , WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
Hotel usytuowany jest w centrum Rzepina, na Starym Mieście, z dala od ruchliwych ulic zapewniając Gościom spokojny wypoczynek. W pobliżu hotelu znajdują się: Urząd Miasta, Park Miejski, zabytkowy kościół z XIV wieku oraz kamienice Starego Miasta.

Łatwa komunikacja zapewnia bezproblemowe dotarcie do wybranych miejsc. Obiekt został doskonale przygotowany do obsługi gości przyjeżdżających w interesach, bądź traktujących hotel jako bazę wypadową do zwiedzania Berlina, Poczdamu, Drezna, Tropical Island. Z powodzeniem może pełnić również rolę miejsca wypoczynku.

W okolicy miasta znajdują się jeziora m.in.: Busko, Głębiniec, Linie, Rzebsko, ponadto liczne zabytki i inne atrakcje turystyczne takie jak: klasycystyczny dworek myśliwski, ratusz miejski, młyn wodny, pomnik przyrody – Dąb "Piasta"

Hotel posiada 33 wyremontowane, nowocześnie wykończone pokoje o różnych wielkościach i standardzie, które zadowolą każdego.
Ponadto do dyspozycji gości jest klimatyzowana restauracja na 80 osób, Drink-Bar czynny całą dobę a także całodobowy monitorowany parking strzeżony dla samochodów osobowych, jak i autokarów.

Dogodny dojazd do Niemiec:
- przejście graniczne w Słubicach - 20 km
- przejście graniczne w Świecku - 16 km
- do Berlina - 120 km
- do Gorzowa - 70 km
- do Zielonej Góry - 100 km,
bardzo dobrą komunikację:
- PKS – 200 m
- PKP – 1,5 km
- autostrada A2 – 2 km

Serdecznie polecamy i zapraszamy do prezentacji.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.