Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
34,14 PLN
Powierzchnia
49,80 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Numer oferty
235/3504/OMW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze zadbanej kamienicy na os. Zawarcie w Gorzowie Wlkp. 

Powierzchnia lokalu wynosi 49,80 m2, na którą składają się salon, sypialnia, otwarta kuchnia z częścią jadalnianą, łazienka z wc oraz przedpokój. 
Do mieszkania przynależy duża piwnica. 

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, całkowicie wyposażona. 

Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Obok kamienicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, szkoła, sklepy, plac zabaw. 

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. 
Czynsz najmu: 1.700 zł + czynsz adm. (obecnie 440 zł) + prąd, gaz. 
Kaucja 2.500 zł. 

Wolne od zaraz. 

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.