Gorzów Wielkopolski

Centrum, Obotrycka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
27,65 PLN
Powierzchnia
43,40 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
221/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze w niskim bloku w ścisłym centrum Gorzowa Wlkp.

Powierzchnia mieszkania to 43,40 m2, na którą składają się pokój dzienny z oddzieloną kuchnią , sypialnia, łazienka z wanną , oraz przedpokój. Lokal jest umeblowany jak na zdjęciach w mieszkaniu znajduje się balkon.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja , ścisłe centrum z pełną infrastrukturą usługową oraz handlową, w niedalekiej odległości znajdują się również liczne markety.
W sąsiedztwie znajduje się park " Róż " , który jest idealnym miejscem na spacery w otoczeniu zieleni.

Mieszkanie wolne od 01.12.2023 r.

Miesięczny koszt najmu: 1500 zł + 600 zł (opłaty) = 2100 zł + energia oraz gaz. Wymagana kaucja 1500 zł

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Centrum handlowe, Bar, Rzeka, Park, Restauracja, Bank, Przedszkole, Szkoła, Fitnes

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.