Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Cena za m2
43,90 PLN
Powierzchnia
41 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
2018
Stan nieruchomości
Idealny
Piętro
4
Liczba pięter
8
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
200/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na IV piętrze VIII piętrowego bloku z windą z 2018 roku.
Budynek znajduje się na osiedlu Górczyn przy ul. Sendlerowej w Gorzowie Wlkp.

---------------------Warunki wynajmu-------------------------
- preferowane maksymalnie 2, pracujące osoby
- wyłącznie dla obywateli Polski
- umowa podpisywana w formie "najmu okazjonalnego"
---------------------------------------------------------------------

Powierzchnia mieszkania wynosi 41 mkw., na którą składają się przestronny pokój dzienny z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. W pełni wyposażone.

Miesięczny koszt najmu: 1.800 zł + ok. 500 zł czynsz adm. + energia elektryczna.
Wymagana kaucja zabezpieczająca 3.000 zł.
Możliwość wynajęcia garażu w cenie: 350 zł/mc.

Mieszkanie i garaż wolne od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.