Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Cena za m2
2 359,55 PLN
Powierzchnia
89 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1907
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Komórka
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
1092/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie usytuowane w suterenie w przedwojennej kamienicy przy ul. Warszawskiej w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 89 m2, na która składają się 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do korzystania jest także taras o powierzchni ok. 60 m2 oraz miejsce postojowe na terenie posesji przy budynku oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie do generalnego remontu. Obecne ogrzewanie z pieca typu koza w pokoju dziennym oraz piec kaflowy w sypialni.
Do budynku dociągnięty gaz ziemny.

Czynsz adm. ok. 430 zł/1 os.

Istnieje możliwość zamiany na kawalerkę w Gorzowie.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko
  • Dostępne od: 2023-09-11

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.