Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
5 487,80 PLN
Powierzchnia
82 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Numer oferty
994/3504/OMS

Opis nieruchomości

IDEALNE MIESZKANIE DLA RODZINY, GOTOWE DO ZAMIESZKANIA - PO REMONCIE.

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny usytuowany na III piętrze kamienicy w Centrum Gorzowa Wlkp.
Wyjątkowe mieszkanie dla miłośników kamienic.

Powierzchnia mieszkania wynosi 82 mkw., na którą składają się trzy pokoje (w tym jeden z wyjściem na balkon), wyposażona kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Mieszkanie posiada przypisana piwnicę.

Mieszkanie po generalnym remoncie, z zachowaniem oryginalnych drewnianych elementów tj. deski podłogowe, drzwi i ościeżnice.

Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.
Czynsz adm. ok. 550 zł/3 os.

Stan prawny:
Mieszkanie własnościowe, księga wieczysta, stan prawny gruntu: uregulowany.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, PKS, Bus, Kolej, Kolejka podmiejska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Restauracja, Bank, Przedszkole, Park, Centrum handlowe, Szkoła, Kościół, Bar, Rzeka, Plac zabaw, Żłobek, Gimnazjum, Apteka, Bazarek, Przychodnia lekarska, Sklep, Uczelnia
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki, Rzeka
  • Dostępne od: 2022-02-24

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.