Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
293 000 PLN
Cena za m2
3 773,34 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1935
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Piwnica
Tak
Numer oferty
975/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy w Centrum Gorzowa Wlkp.

Kamienica znajduje się przy Parku Róż. Wejście do klatki od strony jednej z głównych ulic miasta - możliwość przystosowania na biuro, kancelarię itp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 77,65 m2, na którą składają się trzy pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Dodatkowo piwnica o pow. 16 m2.

Ogrzewanie piece kaflowe z grzałkami elektrycznymi, ciepła woda z pieca gazowego.
Czynsz adm. z funduszem remontowyn: ok. 170 zł.

Przekazanie - do ustalenia.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Fitnes, Bank, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw, Park, Bar, Kościół, Żłobek, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Tramwaj, Kolej, Kolejka podmiejska, Bus
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.