Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
699 000 PLN
Cena za m2
9 233,82 PLN
Powierzchnia
75,70 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
2374/3070/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 75,70 m2 usytuowane na poziomie III piętra w III kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

Mieszkanie mieści salon połączony otwartą kuchnią z wydzieloną strefa na jadalnie, dwie sypialnie, przedpokój, garderoba oraz łazienkę z wc. Do mieszklania przynależą duży balkon oraz dwie piwnice. Budynek wyposażony w windę.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe przy budynku.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DWÓCH MIEJSC POSTOJOWYCH W HALI GARAŻOWEJ ! ! !

Mieszkanie czyste i zadbane nadające się do natychmiastowego zamieszkania. Ściany szpachlowane – malowane w salonie dwie ściany wyłożone cegłą dekoracyjną. Na podłogach położono panele, w łazience wyłożono glazurą i terakotą oraz cegła dekoracyjna.

Okna PCV na których zamontowano rolety antywłamaniowe.

W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców zamontowano monitoring budynku, alarm oraz drzwi antywłamaniowe typu GERDA.

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej sterowane regulatorem bądź smartfonem. W całym mieszkaniu rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Przy wejściu do budynku zamontowano domofon. Tuż przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Obok zielonych miejsc śródmieście to jednak przede wszystkim serce aglomeracji z siedzibami banków, sklepami wreszcie licznymi restauracjami i kawiarniami. Mieści się tu teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska i Bulwary Nadwarciańskie. Komunikacja tramwajowa i autobusowa jest dobrze rozwinięta i nie trudno dostać się stąd do innych dzielnic miasta. W Śródmieściu mieści się centrum handlowe Askana gdzie znajduje się kino Helios.

Opłaty eksploatacyjne: 700 zł + energia według zużycia/ 3 osoby.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI ! ! !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.