Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
364 000 PLN
Cena za m2
5 557,25 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2001
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
3057/1987/OMS

Opis nieruchomości

PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE GÓRCZYN
OFERTA WSTRZYMANA

Polecamy mieszkanie o powierzchni 65,50 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku z windą z 2001 r. na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości składa się kuchnia częściowo połączona z salonem, dwie sypialnie, przedpokój oraz łazienka i WC.

W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD (tj. płyta elektryczna, pochłaniacz, piekarnik) oraz w przedpokoju szafa w zabudowie.

Ciepła woda i centralne ogrzewanie miejskie. Opłaty eksploatacyjne w wysokości 550 zł (plus prąd).

Do mieszkania przynależą dwa balkony oraz piwnica o powierzchni 4,40 m2.

Bardzo dobra i lubiana okolica charakteryzująca się dostępnością do punktów usługowo-handlowych, w pobliżu szkoła oraz komunikacja miejska.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.