Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
440 000 PLN
Cena za m2
7 040 PLN
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2016
Piętro
6
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
2
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
974/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na VI piętrze w VI piętrowym bloku z 2016 roku z windą na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 62,50 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na duży balkon, aneks kuchenny, sypialnia z wyjściem na drugi mały balkon typu loggia, pokój dziecięcy, łazienka z wc, garderoba oraz przedpokój.
Dodatkowo z mieszkaniem sprzedawana jest piwnica o powierzchni 3,67 m2.

W cenie pozostaje większość wyposażenia m.in. kuchnia w zabudowie, szafy w zabudowie, łózko, narożnik, komody.

Czynsz administracyjny wynosi obecnie: 600 zł + prąd /4 os.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przedszkole, place zabaw, boisko, trasy rowerowe.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Bazarek, Apteka, Kościół, Bar, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Fitnes, Bank, Kort tenisowy, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.