Lubniewice

Trzcińce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
170 000 PLN
Cena za m2
2 733,12 PLN
Powierzchnia
62,20 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Segment
Rok budowy
1950
Stan nieruchomości
Do remontu
Piętro
Parter
Liczba pokoi
3
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
1100/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w Lubniewicach - Os. Trzcince, woj. lubuskie.

Mieszkanie stanowi środkowy segment w budynku czterolokalowym w zabudowie szeregowej.

Powierzchnia lokalu wynosi 62,20 m2, na którą składają się:

Parter: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój.
Poddasze: Strych i pokój.

Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 0,1018 ha. W własnością mieszkania związana jest 1/4 udziału w gruncie oraz w budynkach gospodarczych.

Nieruchomość jest bezczynszowa.
Centralne ogrzewanie poprzez piec kaflowy w kuchni na drewno.
W cenie mieszkania duży zapas sezonowanego drzewa.

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-11-07

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.