Krosno Odrzańskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
399 000 PLN
Cena za m2
6 562,50 PLN
Powierzchnia
60,80 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
1053/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym w Krośnie Odrzańskim.

Powierzchnia mieszkania wynosi 60,80 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielna widna kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,40 m2.

Istnieje możliwość kupna garażu z oddzielną księgą wieczystą o powierzchni 18 m2 zlokalizowanego ok. 200 m od mieszkania w cenie 20.000 zł.

Szybki termin przekazania.

Więcej informacji i zdjęć wkrótce.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-01-13

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.