Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
339 000 PLN
Cena za m2
5 622,82 PLN
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Piwnica
Tak
Numer oferty
2750/3129/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA OS. GÓRCZYN.

Oferta wstrzymana. Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60, 29 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż mieszkania składają się: z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki, WC i przedpokój.

W pokojach na podłodze zostały położone wysokiej jakości panele, ściany szpachlowane i malowane, w łazience glazura i terakota, stolarka okienna PCV.
Mieszkanie po kapitalnym remoncie, zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne i wodno kanalizacyjne.

Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 390 zł. + prąd w/g zużycia.

Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Dobra lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, szkoła oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.