Gorzów Wielkopolski

os. Staszica, Hugona Kołłątaja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
290 000 PLN
Cena za m2
5 800 PLN
Powierzchnia
50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
1083/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie po częściowym remoncie na os. Staszica w Gorzowie Wlkp.

Mieszkanie dwustronne w cichym miejscu , znajduje się na III piętrze ocieplonego niskiego bloku.

Powierzchnia lokalu to 50 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka, WC , kuchnia oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Nieruchomość po częściowym remoncie, okna PCV, na podłogach panele.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
Czynsz administracyjny ok. 485 zł plus 150 fundusz remontowy.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Apteka, Hala sportowa, Plac zabaw, Fitnes, Bank, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park
  • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.