Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
489 000 PLN
Cena za m2
10 187,50 PLN
Powierzchnia
48 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2016
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Numer oferty
3221/3129/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W NOWYM BUDOWNICTWIE- OS GÓRCZYN

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie na os. Górczyn.

Mieszkanie o powierzchni 47,34 m2, usytuowane jest na parterze w 3 piętrowym bloku z 2016 roku.
Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z WC i przedpokój.

Mieszkanie nadaje się do ZAMIESZKANIA jak i pod WYNAJEM, stolarka okienna PCV, ściany malowane, panele i terakota.

Opłaty eksploatacyjne ok. 560 zł, dodatkowo prąd wg zużycia. Ciepła woda i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

W CENIE mieszkania pozostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach.

DO mieszkania PRZYNALEŻY duży balkon.

Istnieje możliwość zakupu garażu przy ul. Wróblewskiego w cenie 75 000 zł.

Mieszkanie z całą infrastrukturą, znajdującą się w pobliżu. Szkoła, przedszkole, sieci handlowe, sklepy, dużo terenów zielonych, dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

DLA Naszych klientów posiadamy ofertę NIEODPŁATNEJ pomocy w uzyskaniu kredytu. Pomożemy wybrać najlepszy sposób sfinansowania zakupu.

SZYBKI TERMIN PRZEKAZANIA

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.