Gorzów Wielkopolski

os. Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
294 000 PLN
Cena za m2
6 019,66 PLN
Powierzchnia
48,84 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
1131/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie - przerobione pierwotnie z trzypokojowego, usytuowane na IV piętrze IV piętrowego bloku na os. Piaski w Gorzowie Wlkp. 

Powierzchnia mieszkania wynosi 48,84 m2, na którą składają się duży pokój dzienny z klimatyzacją i wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. 
Do mieszkania przynależy piwnica. 

Standard mieszkania bardzo dobry, lokal jest umeblowany, gotowy do natychmiastowego zamieszkania. 

Klatka schodowa po remoncie, blok ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem, przed wejściem do budynku zadbany ogródek z licznymi nasadzeniami. 

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. 
Czynsz adm. ok. 600 zł/2 os. + prąd. 

Szybki termin przekazania. 

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Dostępne od: 2024-06-19

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.