Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
4 100,56 PLN
Powierzchnia
48,53 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Piwnica
Tak
Numer oferty
1049/3504/OMS

Opis nieruchomości

Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze kamienicy na os. Zawarcie w Gorzowie Wlkp.
Kamienica jest częściowo ocieplona, nowy dach, wymienione okna w częściach wspólnych, wejście zabezpieczone domofonem, do kamienicy doprowadzona instalacja gazowa.

Powierzchnia mieszkania wynosi 48,53 m2, na którą składają się:
- duży oddzielny pokój (18,86 m2)
- pokój otwarty na kuchnię (10,27 m2)
- kuchnia (12,58 m2)
- łazienka (2,85 m2)
- przedpokój (2,85 m2)
Do mieszkania przynależy piwnica z oknem o powierzhcni ok. 8 m2 oraz istnieje możliwość korzystania ze strychu jako części wspólnych dla budynku.

Mieszkanie przechodziło dwukrotnie remont w 2007 oraz w 2018 roku a także zostało niedawno odświeżone przed sprzedażą.
Podczas remontu wymieniane były także instalacje elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna.
Ściany w mieszkaniu szpachlowane i malowane. Na podłogach w pokojach położone zostały panele. Okna PCV.

W cenie mieszkania pozostaje widoczne wyposażenie.

W pobliżu m.in. liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy spożywcze , szkoła, przedszkole, przychodnia.

Opłaty: czynsz 198 zł + f.remontowy 191 zł + zużycie energii elektrycznej.
Ogrzewanie: w dużym pokoju piec kaflowy z grzałkami elektrycznymi, w drugim pokoju piec akumulacyjny, w łazience grzejnik drabinkowy elektryczny. Ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Stan prawny: własność z księgą wieczystą.
Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Komunikacja: Autobus
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Komenda policji, Bar, Kościół, Sklep, Gimnazjum, Żłobek, Bazarek, Przychodnia lekarska, Centrum handlowe, Restauracja, Plac zabaw, Rzeka, Przedszkole, Szkoła
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Dostępne od: 2022-12-20

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.