Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
275 000 PLN
Cena za m2
5 851,06 PLN
Powierzchnia
47 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1979
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
9
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Winda
Tak
Numer oferty
1648/2181/OMS

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m², położonego na dziewiątym piętrze wysokiego bloku na os. Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.

Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, kuchni, przytulnej sypialni, łazienki oraz praktycznego przedpokoju z dodatkowym miejscem do przechowywania. W salonie i sypialni podłogi wyłożone są panelami, natomiast w kuchni i przedpokoju elegancką terakotą.

Cena obejmuje niemal całe umeblowanie widoczne na zdjęciach, co sprawia, że mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania.

Ogrzewanie i z sieci miejskiej.

Niskie opłaty czynszowe wynoszą jedynie ok 600 zł miesięcznie+gaz+prąd.

Dodatkowo, do mieszkania przynależy piwnica, a ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku gwarantują wygodę parkowania.

Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie punktów usługowo-handlowych, marketów, apteki, przedszkola, szkoły oraz przystanków komunikacji miejskiej MZK, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.