Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
7 333,68 PLN
Powierzchnia
38,18 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2005
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Numer oferty
1031/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie usytuowany na III piętrze w III piętrowym bloku z 2005 roku na os. Górczyn przy ul. Obrońców Pokoju w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 38,18 m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Okna PCV z roletami zewnętrznymi. W cenie mieszkania całe wyposażenie.

Niskie koszty utrzymania. Czynsz ok. 300 zł + prąd.
Szynki termin przekazania

Ciekawa oferta zarówno jako mieszkanie dla siebie ale także jako inwestycja pod wynajem.

Bardzo dobra, poszukiwana przez wielu lokalizacja. W pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, place zabawa, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia, szkoła, przedszkole i inne.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Komunikacja: Autobus
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Kościół, Bar, Apteka, Bazarek, Żłobek, Bank, Fitnes, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Dostępne od: 2022-06-30

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.