Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 000 PLN
Cena za m2
5 735,29 PLN
Powierzchnia
34 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Numer oferty
811/710/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE os. Zawarcie Gorzów Wielkopolski

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,54 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Gorzowie Wielkopolskim - osiedle Zawarcie.

Pomieszczenia: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc.

Do mieszkania przynależy piwnica 4,71 m2.

Mieszkanie po remoncie, umeblowane, dostępne od ręki. Na podłogach panele i terakota. Łazienka w glazurze i terakocie z kabiną prysznicową.

Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz w podwórzu dla mieszkańców kamienicy.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z II funkcyjnego pieca gazowego.

Opłaty eksploatacyjne: czynsz administracyjny 200 zł + prąd i gaz + 100 zł fundusz remontowy.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI – OFERTA 25 BANKÓW.

Zapraszam na prezentację!

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.