Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
3 088,80 PLN
Powierzchnia
77,70 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Rok budowy
1995
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Numer oferty
73/3504/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy, zlokalizowany w Gorzowie Wlkp. na osiedlu Górczyn, w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Powierzchnia lokalu to 77,7 m2 na którą składają się pomieszczenie główne, duża kuchnia, część socjalna oraz wc.

Charakter lokalu daje możliwość prowadzenia rozmaitego rodzaju działalności.
Standard lokalu wysoki i nie wymaga remontu.

Roczny podatek od nieruchomości to kwota w wysokości ok. 2160 zł

Podana w ogłoszeniu cena jest ceną brutto: 280.000 zł.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.