Gubin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 000 PLN
Cena za m2
487,89 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
195
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
605/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wyjątkowo atrakcyjny grunt w centrum Gubina, tuż przy granicy w Niemcami.

Powierzchnia działki wynosi 0,5739 ha, teren jest płaski, znajduje się pomiędzy ulicami Westerplatte i Zygmunta Starego.
W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się Galeria Handlowa, Ratusz, Ruiny Kościoła Farnego, przejście graniczne, duży parking.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na realizacji kwartału zabudowy o funkcji mieszkaniowej wielorodzinnej oraz usługowej, handlowej i hotelowo- pensjonatowej.

Dojazd do działki kostką brukową oraz drogą asfaltową.

Możliwa zabudowa do 4-5 kondygnacji oraz garaż podziemny.

Na zdjęciach przedstawiamy możliwy projekt zagospodarowania tego terenu.

Cena: 2.800.000,00 zł + vat.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.