Gubin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 000 PLN
Cena za m2
302,68 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Numer oferty
607/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty są dwie działki inwestycyjne, zlokalizowane w zachodniej części Starego Miasta w Gubinie.

Na działki zostało wydane pozwolenie na budowę budynku handlowo-usługowego (na działce o powierzchni 0,3180 ha) i obiektu parkingowego (na działce o powierzchni 0,1115 ha).

Teren znajduje się pomiędzy ulicami Konstytucji 3 go Maja, Drukarskiej i Kochanowskiego.
W sąsiedztwie znajduje się sklep Netto oraz pawilon handlowy.

Możliwa zabudowa do 4,5 kondygnacji.

Oferowana działka zaznaczona na mapie kolorem niebieskim (cena 1.300.000,00 zł netto).

Możliwość kupna także działki w bliskim sąsiedztwie zaznaczonej na mapie kolorem czerwonym o powierzchni 0,3235 ha - przeznaczenie terenu funkcja usługowo-mieszkalna (cena 700.000,00 zł netto).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.