Gubin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
700 000 PLN
Cena za m2
216,38 PLN
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
606/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka gruntu zlokalizowany w zachodniej części Starego Miasta w Gubinie, przeznaczona pod budowę budynków usługowo mieszkalnych.

Powierzchnia działki wynosi 0,3235 ha, teren płaski, kształt nieregularny, narożna.

Teren znajduje się przy jednej z głównych ulic - Konstytucji 3 go Maja.
W sąsiedztwie znajduje się sklep Netto.

Możliwa zabudowa do 3,5 kondygnacji.

Oferowana działka zaznaczona na mapie kolorem czerwonym (cena 700.000,00 zł netto).

Możliwość kupna także dwóch działek w bliskim sąsiedztwie zaznaczone na mapie kolorem niebieskim o łącznej powierzchni 0,4295 ha - działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę (cena 1.300.000,00 zł netto).

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.