Osiedle Poznańskie

Wietrzna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Cena za m2
14,51 PLN
Powierzchnia działki
31 005 m2
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Numer oferty
729/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Deszcznie z wydanymi Warunkami Zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwunastu jednorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

Działka o powierzchni 31005 m2 w kształcie prostokąta.
Szerokość frontu od drogi wynosi 75,69 m , długość działki wynosi 279,34 m.

Działka w kształcie prostokąta.

Działka usytuowana poza zabudową zwartą. Niedaleko osiedle domów jednorodzinnych.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Zabudowa niska, Sklep, Przychodnia lekarska, Kościół, Las

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.