Objezierze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
484 000 PLN
Cena za m2
302,31 PLN
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
693/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna z domkiem letniskowym z widokiem na jezioro i bezpośrednim zejściem do niego z własnego pomostu.

Działka ma powierzchnię 1601 m2, położona na półwyspie jeziora Bukowskiego.

Domek letniskowy o powierzchni 47 m2, mieści trzy sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienkę. Dodatkowo wielki, zadaszony taras.
Całe wyposażenie w cenie.
Na sąsiednich działkach występuje już zabudowa domków rekreacyjnych z zagospodarowanym terenem. Na półwysep dojazd jest zagrodzony szlabanem, dostępny tylko dla właścicieli.

Bardzo spokojna, malownicza okolica. Bardzo czysta woda z wieloma gatunkami ryb. Idealne miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Jezioro

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.