Gorzów Wielkopolski

Kręta

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Cena za m2
169,17 PLN
Powierzchnia działki
1 330 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
720/3504/OGS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie - Gorzów Wlkp.- Obręb Zakanale ul. Kręta ** 3 kilometry od centrum miasta, 900 metrów od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej, około 200 metrów dojazd drogą asfaltową, boczną od ul.Kasprzaka, znajdziemy działkę budowlaną przeznaczoną na sprzedaż.
Doskonały punkt lokalizacyjny. Wszędzie bliski i łatwy dojazd.
Teren płaski, suchy,nieruchomość częściowo ogrodzona siatką.

Działka o pow. 1330 m2, została wyodrębniona z gruntu o pow. 7.970 m2, na który wydane były warunki zabudowy terenu dla inwestycji polegającej na budowie sześciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Powierzchnie działek: 981 m2 , 943 m2 , 1330 m2 , 1069 m2 , 1895 m2 (łącznie dostępnych jest jeszcze 5 działek).

Proponowana działka leży w kompleksie działek z rozpoczętymi budowami. Na terenie nieruchomości dla przyszłych właścicieli pozostaje garaż blaszany oraz duża wiata. Istnieje możliwość budowy domu jednorodzinnego wraz z usługami towarzyszącymi.

Uzbrojenie w drodze: prąd, bezpośrednio na działce woda.
Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Obręb Zakanale - zwany jest nową sypialnią , miejscem gdzie chętnie posadawiają swe domy ludzie pracujący w mieście, ceniący sobie spokój i walory przyrodnicze. Niewielka odległość od Gorzowa oraz dobra komunikacja sprawiają, że działki w tym rejonie cieszą się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na powstawanie nowych budynków o przyjemnej dla oka architekturze.

Zapraszam do oglądania i składania własnych ofert zakupu.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.