Łagodzin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
69,23 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
48
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
644/3504/OGS

Opis nieruchomości

** woj.lubuskie-gm.Deszczno - Łagodzin ** 7 km od Gorzowa Wlkp.

Jeśli szukasz działki pod Gorzowem, aby odpocząć, to to miejsce jest do tego doskonałe.

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1300 m2 w Łagodzinie, gmina Deszczno. W sąsiedztwie inne działki.

Łagodzin leży przy drodze krajowej nr 22 łączącej Gorzów Wlkp. - Świecko. Dostępna jest komunikacja miejska linią MZK. Odległość do centrum Gorzowa Wlkp. to tylko 7 km.

Wydana została DECYZJA o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolno stojącego wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
Media : przy działce przyłącze wody , natomiast w odległości 100 m w drodze znajdują się przyłącza kanalizacji oraz gazu.

SERDECZNIE POLECAMY I ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.