Ulim

Główna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
2 588,24 PLN
Powierzchnia
85 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
600 m2
Powierzchnia użytkowa
85 m2
Rok budowy
1930
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Ogród
Tak
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
716/3504/ODS

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona jest w idealnym miejscu-pomiędzy wjazdem na drogę Krajową 22 , drogę Ekspresową S3 a centrum miasta Gorzowa.

Jednocześnie najbliższa okolica oferuje wszystko co jest potrzebne do komfortowego i wygodnego życia.
Sklep, szkoła czy kościół znajdują się w odległości 5 minut piechotą.

Oferujemy Państwu poniemiecki dom wolno stojący o pow. 85 m2, zlokalizowany w samym centrum Ulim gm. Deszczno - 4 km od Gorzowa Wlkp. Budynek mieszkalny parterowy ze strychem. Składa się z 4 pokoi, kuchni i holu.

Dom wymaga kapitalnego remontu, od kilku lat nie był zamieszkiwany.

Być może bierzesz pod uwagę zakup nieruchomości w celu rozburzenia budynku i wybudowania nowego. To dobry pomysł choćby ze względu na super lokalizację oraz piękne starodrzewie znajdujące się na działce i pozwolenie na rozbiórkę.

Do budowy domu będziesz potrzebował decyzji o warunkach zabudowy, jednak w tym wypadku jest ona jedynie formalnością. Wszystkie media znajdują się na działce, bądź w drodze (woda , kanalizacja , gaz , prąd).

Do działki prowadzą dwie gminne drogi asfaltowe. Obok znajduje się zwarta zabudowa mieszkaniowa.
Dobry sąsiad to skarb, a tutaj tacy są!

Lubisz podejmować odważne decyzje? Może to będzie kolejna z nich? Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację, zanim ktoś inny zabierze Ci okazję sprzed nosa!

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Park/skwer, Podwórko, Inne budynki, Las
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Kościół, Apteka, Sklep

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.