Baczyna

Gorzowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
365 000 PLN
Cena za m2
4 866,67 PLN
Powierzchnia
75 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
135 m2
Powierzchnia użytkowa
73 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Kominkowe, Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
755/3504/ODS

Opis nieruchomości

Dom w zabudowie bliźniaczej po kapitalnym remoncie.
Prezentujemy 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 75 m2 z garażem wolnostojącym o pow. 35 m2, położony w centrum Baczyny, na małej działce o powierzchni 135 m2 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Dom jest ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym, w salonie kominek z płaszczem wodnym, którym również można ogrzewać CO oraz ciepłą wodę.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz.
Dom jest dobrze docieplony styropianem 20 cm, pod dachem jest wełna, a dach pokryty styropapa.

Garaż jest ocieplony, brama automatyczna i drzwi boczne.
Doskonała lokalizacja.
Najbliższy przestanek autobusowy 50m, plac zabaw 70m, sklep 200m, kościół 200m, przedszkole 500m, szkoła 500m, pobliska strefa ekonomiczna 800m. W Baczynie znajdują się liczne sklepy Dino i Polski Sklep,w pobliżu nowo otwarta Biedronka, jest również restauracja i fryzjer.
Cena 365 000zł.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Przedszkole, Apteka, Kościół, Sklep, Zabudowa niska, Przychodnia lekarska, Szkoła

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.