Drezdenko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
4 798,46 PLN
Powierzchnia
72,94 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
579 m2
Powierzchnia użytkowa
72,94 m2
Rok budowy
1890
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec elektryczny
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
699/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie czteropokojowe stanowiące segment w zabudowie szeregowej w centrum Drezdenka.

Powierzchnia mieszkania wynosi 65,20 m2 na którą składają się się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, wiatrołap i kotłownia. Dodatkowo został dobudowany kolejny pokój dając łączną powierzchnię mieszkalną 72,94 m2.
Dodatkowo nad mieszkaniem znajduje się strych o powierzchni 64 m2, który można adaptować na kolejne pomieszczenia.
Mieszkanie było sukcesywnie modernizowane m.in.: nowy komin, nowy dach, szpachlowane i malowane ściany, wymieniane okna, zrobiona instalacja gazowa, wymieniony został kocioł do palenia, grzejniki, rury.

Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 1158 m2, z której przynależny teren do tego mieszkania wynosi 1/2 części tj. 579 m2.

Dodatkowo na posesji znajdują będące składową częścią oferowanej nieruchomości następujące pomiesczenia:
- garaż (pow. 18 m2) z warsztatem (8,18 m2),
- drewutnia (7,63 m2),
- piwnica (10,56 m2)
- pomieszczenie gosp. na ogrodzie (8,18 m2).

Do dyspozycji są dwa zagospodarowane, ogrodzone ogrody z wiatą.

Wszystko jest bardzo zadbane i utrzymywane przez lata z należytą starannością. W cenie wyposażenie domu oraz znajdujące się w dodatkowych pomieszczeniach.

Mieszkanie jest całkowicie bezczynszowe. Opłaty za zużycie mediów oraz podatek od nieruchomości.

Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu deptaka w centrum miasta.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.