Rzepin

Stanisława Moniuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
4 270,46 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
27 044 m2
Powierzchnia użytkowa
199 m2
Rok budowy
2001
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Kominkowe, Gazowe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
600/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie - miasto,gmina Rzepin**
Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom, na bardzo dużej działce o powierzchni 2,7 ha, z własny lasem i stawem , zlokalizowana w pobliżu centrum Rzepina.
Dom o powierzchni 199 m2, posiada przemyślany podział dla dwóch rodzin z dwoma niezależnymi kuchniami i salonami.
Na poziomie parteru znajduje się przestronny salon z nietypowym dużym kominkiem , gabinet , duża sypialnia z garderobą , kuchnia z dużą jadalnią, skąd jest wyjście na taras, a dalej na przepiękny tajemniczy ogród , sad oraz zarybiony staw.

Na piętro prowadzi kilka schodów, na którym znajdują się dwie sypialnie z dużymi ciekawymi oknami z czego jedna jest duża a jedna mniejsza, kuchnia otwarta na duży salon.Znajdują się tam także, łazienka z wanną.

Część domu jest podpiwniczona, która ma osobne wejście od strony ogrodu.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca dwu funkcyjnego gazowego.
Ogromnym atutem domu jest duży taras, oraz niepowtarzalny ogród, oba znajdują się od południowej strony, dzięki czemu są nasłonecznione przez cały dzień.
Dodatkowo na ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko , kolejną zaletą jest to, że za ogrodem znajdują się własny zarybiony staw,ogród warzywny oraz własny las.
Dom ocieplony wełną mineralną , grubość muru 43 cm.

Lepszej lokalizacji nie można sobie wyobrazić !

Blisko centrum Rzepina, blisko do szkoły (podstawówki, gimnazjum, liceum), supermarketów, poczty itp.
Rzepin położony jest bezpośrednio przy wjeździe na autostradę A2, skąd za darmo można dojechać do Niemiec/Słubic
Ulica, na której znajduje się dom, jest jedną z najpiękniejszych ulic domków jednorodzinnych w Rzepinie.

W okolicy znajduje się Puszcza Rzepińska, Bobrowy szlak, oraz liczne jeziora i lasy, w których można błogo spędzić każdą wolną chwilę.

Idealne miejsce do twórczej pracy lub życia dużej rodziny.
Ogród zadbany, dobrze utrzymany daje wytchnienie po całym dniu pracy. Koniecznie trzeba tu przyjechać i wypić kieliszek koniaku przy intelektualnej rozmowie z przyjaciółmi. Zapraszam wszystkich, którzy szukają ciekawego, swojego miejsca na Ziemi.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.