Bledzew

Tadeusza Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Cena za m2
2 130,43 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia użytkowa
230 m2
Rok budowy
1930
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne, Węglowe, CO własne, Paliwo stałe, Gazowe
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
608/3504/ODS

Opis nieruchomości

** woj. lubuskie - gm.Bledzew **

Szukasz pensjonatu, a może domu z dużą ilością pokoi ?
Szukasz domu blisko lasu ?
Szukasz domu z bliskim dostępem do wody ?
Szukasz nieruchomości na miarę swoich potrzeb ?
Szukasz domu reprezentacyjnego, za normalną kwotę ?
Szukasz domu, gdzie mógłbyś przyjmować gości ?
Szukasz domu, gdzie będziesz zapraszać swoich pracowników na wypoczynek,…?

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży DOMU o pow.użytkowej 230 m2 na działce o pow. 700 m2 , zlokalizowany w malowniczej miejscowości turystyczno-wypoczynkowej - BLEDZEW

Bardzo niska cena za dom z olbrzymim potencjałem.Dom może służyć dla dwóch rodzin , również jako pensjonat, hostel (25 miejsc noclegowych)
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych od siebie części.Trzy wolnostojące garaże , każdy powyżej 20 m2

Dom w zabudowie bliźniaczej z 1930 roku z bezpośrednim wejściem z ulicy , po częściowym remoncie - ocieplenie i nowa elewacja.

Dom jest murowany z cegły w całości podpiwniczony, składa się z 3 kondygnacji (piwnica, parter i poddasze)
Parter składa się z oddzielnego wejścia,dwóch kuchni , czterech pokoi,dwóch łazienek oraz małego holu.

Po schodach wchodzimy do drugiej części mieszkalnej.
Ta powierzchnia zachwyca swoją różnorodnością, zmienną wysokością pomieszczeń, skosami , składa się z czterech sypialni , trzech łazienek , kuchni oraz poddasza do wykończenia i własnej aranżacji.

Dach dwuspadowy pokryty dachówką. Woda jest z miejskiego ujęcia , kanalizacja miejska , ogrzewanie C.O, piec na opał stały oraz gazowe.

Dwa oddzielne wejścia umożliwiają ewentualny wynajem jednej części nieruchomości. Nabywca może wykorzystać stan obecny ( prowadzenie biznesu i mieszkanie).

~Oferta warta przemyślenia. ~ ps. Jej lokalizacja i możliwość prowadzenia działalności powoduje, że jej wartość jest zdecydowanie wyższa, niż kwota sprzedaży zaproponowana przez właścicieli. Zapraszam przekonać się o tym osobiście na miejscu.

Bledzew jest położony na zachodnim brzegu Obry ok. 25 km na południe od Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km na południowy zachód od Skwierzyny. Okolice Bledzewa są bogate w liczne jeziora i duże obszary leśne. Obrą i jej lewym dopływem Jeziorną prowadzą atrakcyjne szlaki kajakowe.
Zalew Bledzewski – sztuczne jezioro w zachodniej Polsce w województwie lubuskim powstałe w wyniku zbudowania zapory wodnej na Obrze dla elektrowni w Bledzewie. Zbiornik jest położony w zalesionym wąwozie, nad jego brzegiem znajduje się ośrodek wypoczynkowy i pole namiotowe.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.