Drzeńsko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Cena za m2
4 950 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
12 000 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Rok budowy
1935
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Paliwa stałe, Bojler
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Podłogowe, Ekologiczne, Paliwo stałe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
615/3504/ODS

Opis nieruchomości

ZAPRASZAMY do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu o pow. 200 m2, zlokalizowany na dużej 1,2 ha działce w Drzeńsku.

Miejscowość położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 139 Górzyca-Kowalów-Rzepin-Gądków Wielki w odległości ok. 5 km od centrum Rzepina,
6 km od autostrady A 2 oraz 20 km od granicy polsko - niemieckiej.
W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa siedliskowa.

Całoroczny dom dla każdego. Dla każdego artysty, osoby wrażliwej, osoby rozsądnej poszukującej oazy ciszy, spokoju, miejsca dla odpoczynku lub artystycznej pracy twórczej.

Dwie kondygnacje domu.Dom całkowicie wyremontowany w 2016 roku, postawiony z cegły, ( 4 pokoje, 2 kuchnie, garderoba, 3 łazienki),
Główna kuchnia to serce tego domu, połączona została z dużą jadalnią i jest otwarta również na drugi duży pokój z którego jest wyjście na taras przed domem. ​

Dom:
– z użytkowym poddaszem, na pietrze trzy pokoje, garderoba, pokój kąpielowy,
– z zadaszonym tarasem ( widoki na ogród , działkę oraz duży zarybiony staw ok. 600 m2),
– z dużą ilością światła dziennego ( południowa i zachodnia strona bez przeszkód ograniczających dopływ światła),
– z tarasem od strony południowej, otoczony roślinnością
– z garażem w bryle budynku, częściowo podpiwniczony,
– możliwość pozostawienia w domu wszystkiego (jak na zdjęciach)

Teren wokół domu ogrodzony. Dwie granice działki to zielona ściana, wysokie, ładne tuje stanowią jedną z jej naturalnych granic.
Ogród z licznymi nasadzeniami - ponad 2000 szt. świerków , krzewów ozdobnych , pięknych róż i kwiatów, ogród wyposażony w automatyczny system nawadniania.
Dom idealny dla relaksu, odpoczynku i spędzenia miłych chwil w otoczeniu przyrody…

Po zapoznaniu się ze szczegółami oferty zapraszam osoby zainteresowane zakupem na wizytację tej nieruchomości. Twoja obecność przyspieszy decyzję zakupu.

Chętnie sprzedamy ten dom komuś, kto będzie potrafił docenić te wszystkie walory wraz z ciszą tego miejsca.. Miłe, uczynne i sympatyczne sąsiedztwo sprawi, że nowy właściciel nie będzie się czuł samotny w swoim pięknym, nowym, dużym domu.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las, Sklep, Kościół, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Jezioro, Park/skwer, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.