Chwalęcice

Polna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 150 000 PLN
Cena za m2
6 052,63 PLN
Powierzchnia
190 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia użytkowa
190 m2
Rok budowy
2013
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Internet
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
658/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w zacisznej części Chwalęcic, gmina Kłodawa.

Powierzchnia użytkowa domu to 190 m2, na która składają się:
- na parterze: salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia z częścią jadalnianą, trzy sypialnie, (dwie garderoby), łazienka oraz przedpokój,
- na poddaszu: duży pokój gościnny oraz część poddasza do wykończenia,
- duży na dwa samochody garaż.

Dom usytuowany jest na gruncie o powierzchni 1200 m2. Teren jest całkowicie ogrodzony i znakomicie zagospodarowana w każdym szczególe z licznymi nasadzeniami typu tuje, iglaki, kwiaty.

Na posesji duże wrażenie robią basen z panelami słonecznymi do podgrzewania wody , jest miejsce do grillowania, część do palenia ogniska, drewutnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Wjazd na posesję przez bramę otwieraną automatycznie pilotem.

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja oraz infrastruktura. Dobry dojazd do centrum Gorzowa, przystanki komunikacji miejskiej, możliwość czynnej rekreacji - ścieżki rowerowe.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Las, Park, Plac zabaw, Kościół, Kort tenisowy

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.