Smogóry

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
1 806,45 PLN
Powierzchnia
155 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 012 m2
Powierzchnia użytkowa
155 m2
Rok budowy
1905
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Bliźniak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Internet
Tak
Ciepła woda
Paliwa stałe, Bojler, Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
Węglowe, CO własne, Paliwo stałe, Nagrzewnice wodne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
697/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj. lubuskie - gm.Ośno Lubuskie , wieś SMOGÓRY ** Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży DOMU w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na obszarze historycznej Ziemi Lubuskiej.

Bardzo dobra cena za dom z olbrzymim potencjałem. Nieruchomość może służyć również jako dom dwurodzinny.
Dom w zabudowie bliźniaczej z 1905 roku po częściowym remoncie , działka o pow. 1012 m2 z bezpośrednim wjazdem z ulicy.

Dom jest murowany z cegły w całości podpiwniczony, składa się z 3 kondygnacji.

- parter 75 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju,
- poddasze 80 m2 składa się z dwóch pokoi, otwartej przestrzeni ,strych do własnej aranżacji.
- duża piwnica składa się z dwóch pomieszczeń (w tym kotłownia).

Dach dwuspadowy pokryty dachówką. Woda jest z ujęcia własnego,szczelne szambo, ogrzewanie C.O grawitacyjne,piec na paliwo stałe -( węgiel-drewno),trzy pomieszczenie gospodarcze,drewutnia oraz garaż murowany z kanałem.

Połączenie pięter klatką schodową(oryginalne drewniane schody) umożliwia ewentualny wynajem jednej części nieruchomości. Nabywca może wykorzystać stan obecny - prowadzenie biznesu i mieszkanie.

~Oferta warta przemyślenia. ~ ps. Jej lokalizacja i możliwość prowadzenia działalności powoduje, że jej wartość jest zdecydowanie wyższa, niż kwota sprzedaży zaproponowana przez właścicieli. Zapraszam przekonać się o tym osobiście na miejscu.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Inne budynki, Las, Podwórko
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Jezioro, Las, Sklep

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.