Deszczno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
365 000 PLN
Cena za m2
2 607,14 PLN
Powierzchnia
140 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
908 m2
Powierzchnia użytkowa
123 m2
Rok budowy
2023
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Bliźniak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
721/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 140 m2, posadowiony na działce o powierzchni 903 m2 zlokalizowany w Deszcznie, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych.

BUDOWA ZGODNIE Z PROJEKTEM FIRMY PRACOWNI PROJEKTOWEJ ARCHIPELAG - MALWA G1.

PARTER DOMU

1. Wiatrołap 4.12 m²
2. Ho l7.24 m²
3. Kuchnia 8.11 m²
4. Spiżarnia 3.93 m²
5. Jadalnia 10.46 m²
6. Pokój dzienny 20.82 m²
7. Łazienka 6.13 m²
8. Garderoba 2.33 m²
9. Garaż 17.16 m

PODDASZE UŻYTKOWE (obecnie otwarta przestrzeń z możliwością własnego zaprojektowania przestrzeni)
Według projektu:
1. Korytarz 8.16 m²
2. Sypialnia 13.19 m²
3. Sypialnia 10.23 m²
4. Sypialnia 18.79 m²
5. Łazienka 7.87 m²
6. Garderoba 1.70 m²

Dojazd do nieruchomości oświetloną osiedlową drogą gminną asfaltową.
Działka ma powierzchnię 0,903 m2, jest ogrodzona, do zagospodarowania.

Konstrukcja budynku wykonana w podstawie jako ławy fundamentowe żelbetowe wraz z bloczkami betonowymi grubości 24cm z ociepleniem ścian fundamentowych ze styropianu wraz z klejem, siatką, izolacją przeciwwilgociową i folią kubełkową.
Ściany wykonane z pustaka ceramicznego. Strop prefabrykowany, kominy systemowe. Wykonane zostały podejścia kanalizacyjne oraz przepusty dla wody i energii elektrycznej. Konstrukcja dachu wykonana jako więźba dachowa (konstrukcja drewniana), a pokrycie dachu to dachówka ceramiczna. Elewacja wykonana z ociepleniem ze styropianu grubości 20 cm oraz strukturą.

Okna energooszczędne III szybowe firmy Schuco, spełniające standardy dotyczące minimalizacji strat ciepła w budynku. Zamontowane rolety zewnętrzne sterowane ręcznie.

Dom zabezpieczony drzwiami wejściowymi antywłamaniowymi oraz bramą garażową.

Niewątpliwym atutem domu jest jego lokalizacja. W sąsiedztwie liczne markety, przedszkole, szkoła.

W drodze wszystkie media prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.