Kolonia Myśliborzyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
2 916,67 PLN
Powierzchnia
120 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 670 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Rok budowy
1930
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
694/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący zlokalizowany we wsi Kolonia Myśliborzyce - 5 km od Myśliborza woj. Zachodniopomorskie.

Dom usadowione jest na działce o powierzchni 3670 m2. Całość jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce znajdują się liczne nasadzenia.

Powierzchnia domu wynosi niecałe 120 m2, na którą składają:

Parter: duży salon (do wykończenia), dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, korytarz.
Poddasze: dwa pokoje oraz łazienka.
Dodatkowo dom posiada strych.

Na dachu znajduje się blacho-dachówka, okna PCV. Elewacja do wykończenia.

Ogrzewanie i ciepła woda z własnego CO (węgiel, drewno).
Media: prąd, wodociąg, szambo.

Ciche i ustronne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku.

W rozliczeniu może być nieduże mieszkanie Gorzowie Wlkp.

Atrakcyjny teren, w pobliżu las, niedaleko jezioro - idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy, miłośników spacerów.

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.