DOM
na
SPRZEDAŻ
1 450 000 PLN
5 800 PLN/m2
SANTOCKO
Opis
ATRAKCYJNY NOWOCZESNY DOM o pow. użytkowej 196 m2 na UROCZEJ , OTOCZONEJ ZIELENIĄ DZIAŁCE o pow. 1500 m2 , zlokalizowany w malowniczej podgorzowskiej miejscowości Santocko.

Bardzo słoneczny dom wolno stojący o wysokim standardzie wykończenia , otwarta przestrzeń na , którą składają się hol , przestronny duży słoneczny salon z wyjściem na taras i ogród , pięciu sypialni , garderoby i dwóch łazienek, wysokiej klasy otwartej kuchni zabudowanej, wraz ze sprzętem AGD najnowszej generacji, blat na całości wykonany jest z niezwykle wytrzymałego konglomeratu.

Dom ogrzewany za pomocą pompy ciepła wraz z rekuperacja, pozwala na ciągły odzysk ciepła i dostawę świeżego powietrza, nawet przy zamkniętych oknach. Dodatkowo zasilanie domu odbywa się przy udziale instalacji fotowoltaicznej, co oznacza, że użytkownik nie ponosi już kosztów ogrzewania ani prądu. Pompa ciepła w zimie ogrzewa dom za pomocą ogrzewania podłogowego, a okresie letnim pełni funkcje klimatyzacji.

Dom zbudowany z materiałów wysokiej jakości, z wykorzystaniem nowych technologii.
Wysoki standard wykończenia i świetne miejsce czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Salon z widokiem na piękny o każdej porze roku ogród i las.

Ściany szpachlowane i malowane. Łazienka wykonana z kafli stylowych. W garderobie zabudowana szafa. Dodatkowo dom na poddaszu  o powierzchni 52,8 m2 ma dwie sypialnie i pomieszczenie gospodarcze.

Bardzo ekonomiczne rozwiązanie grzewcze, ogrzewanie podłogowe - z paneli fotowoltaicznych zasilanych pompą ciepła.
Całość posesji jest częściowo ogrodzona krzewami i stalowym ogrodzeniem.


CENA 1 450 000 PLN

JEST TO OFERTA SKIEROWANA DO KONESERÓW,KTÓRZY DOCENIĄ ORYGINALNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ CO Z PEWNOŚCIĄ ODNAJDĄ W TEJ PROPOZYCJI.
Szczegóły oferty

Cena1 450 000 PLN

Cena za m25 800 PLN

Powierzchnia250 m2

RynekWtórny

Powierzchnia działki1 500 m2

Powierzchnia użytkowa196,60 m2

Rok budowy2023

Liczba pięter1