Gorzów Wielkopolski

os. Sady, Danuty Siedzikówny - Inki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
1 935,48 PLN
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Garaż
Typ hali
Murowana
Prąd
Tak
Liczba miejsc park.
2
Numer oferty
77/3504/OOS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty są dwa połączone ze sobą miejsca postojowe w hali garażowej przy ul. Siedzikówny-Inki na os. Sady w Gorzowie Wlkp.

Oba stanowiska mają osobny, wjazd z bramami (w tym jedna otwierana elektrycznie i jedna ręcznie).

Wjazd do hali garażowej przez bramę otwierana na pilota.

Na wyposażeniu garaży oświetlenie, rozprowadzony system alarmowy. W hali oraz na osiedlu monitoring.

Opłaty eksploatacyjne za całość 66 zł/mc

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Mobile:
+48 537 137 111
Email:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.