Gorzów Wielkopolski

Górczyn, pl. Jana Pawła II

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
40 000 PLN
Cena za m2
2 500 PLN
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Garaż
Typ hali
Murowana
Prąd
Tak
Numer oferty
79/3504/OOS

Opis nieruchomości

Przedstawia odrębny garaż na osiedlu Górczyn przy ulicy Jana Pawła II 26.
Powierzchnia użytkowa garażu to ok. 16 m2. Garaż zamykany bramą marki Hormann.
Wewnątrz instalacja elektryczna z oświetleniem. Przyłącze do napędu, gniazdo 220 V , wjazd do garażu od strony osiedla.

Właściciele wszystkich garaży mają problem z odpływem wody w czasie ulewnych deszczy , lecz w tym roku problem będzie rozwiązany , ponieważ Wspólnota podjęła decyzję w formie uchwały o kompleksowym remoncie.

Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia obiektu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.