Gorzów Wielkopolski

os. Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
25 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
1990
Piętro
0
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Ogród
Tak
Platformy parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Numer oferty
141/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w budynku wolnostojącym zlokalizowanym na osiedlu domów jednorodzinnych na os. Piaski w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania to 60 m2, na którą składają się pokój dzienny, sypialnia, łazienka z wc, kuchnia, schowek, korytarz oraz przedsionek.

Mieszkanie po świeżo przeprowadzonym generalnym remoncie. Wykończone w nowoczesnym stylu, urządzone jak na zdjęciach.

Przed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe dla jednego auta oraz część zieleni do wspólnego korzystania.
Teren ogrodzony.

W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola, ścieżki rowerowe.

Miesięczny koszt najmu: 1 500 zł + prąd, woda, gaz/ wg zużycia.
Wymagana kaucja zabezpieczająca w wysokości 2 000 zł.

Preferowani najemcy baz małych dzieci.

Mieszkanie wolne od 2 listopada

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Park, Szkoła, Kościół, Szpital, Przedszkole, Bazarek, Apteka, Rzeka, Gimnazjum, Zabudowa niska, Sklep, Żłobek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Mobile:
+48 537 137 111
Email:
maksymilian@lagodanieruchomosci.pl
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.