Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 700 PLN
Cena za m2
30,91 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Piwnica
Tak
Numer oferty
428/3070/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

W skład powierzchni mieszkania wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. W sypialni zmontowano zabudowaną szafę typu KOMANDOR. Ściany szpachlowane malowane. Na podłogach położono deskę podłogową. Łazienka w glazurze oraz terakocie.

Okna PCV. W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców zamontowano drzwi antywłamaniowe typu GERDA.

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w otoczeniu punktów usługowych oraz handlowych w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Cena najmu: 1.700,00 zł + opłaty eksploatacyjne + energia + gaz. (w cenie najmu Internet i kablówka)
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.