Gorzów Wielkopolski

Górczyn, Ireny Sendlerowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Cena za m2
33,48 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2020
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Numer oferty
77/2181/OMW

Opis nieruchomości

Ofertą wynajmu jest mieszkanie usytuowane na poziomie drugiego piętra w wybudowanym w 2020 roku bloku z windą położonym na osiedlu Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Sendlerowej.

Na powierzchni 53,77m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje sypialniane, garderoba, łazienka z WC oraz przedpokój.

Do mieszkania przynależy obszerny balkon.

Oferowane mieszkanie zostało wykończone materiałami oraz umeblowaniem wysokiej jakości.

W cenie ofertowej wynajmu pozostaje umeblowanie mieszkania wraz ze sprzętem AGD widoczne na zdjęciach.

Przy budynku znajdują się dostępne miejsca parkingowe.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Czynsz wynosi 400 złotych + prąd.

Wymagana jedno miesięczna kaucja.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest bardzo lubiana lokalizacja, w której pobliżu znajdują się między innymi liczne punkty handlowo-usługowe, markety, apteka, szkoła, przedszkole oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

Zainteresowany ?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Zapraszamy.

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.