Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Cena za m2
30,30 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1995
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Numer oferty
169/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka usytuowana na III piętrze III piętrowego bloku z lat 90-tych, przy Parku 750-lecia na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na która składają się pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz przedpokój.
Z mieszkania wyjście na balkon typu loggia.

Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane, wolne od zaraz.

Miesięczny koszt najmu: 1000 zł + ok. 350 zł czynsz adm. +prąd i gaz.
Wymagana kaucja 1350 zł.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, park, przystanki komunikacji miejskiej, szpital.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer, Podwórko

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.